Danielle and Heather are selling flower bulbs for a school fundraiser. Customers can buypackages of tulip bulbs and packages of crocus bulbs. Danielle sold 4 packages of tulip bulbs and4 packages of crocus bulbs for a total of $76. Heather sold 1 package of tulip bulbs and 11packages of crocus bulbs for a total of $169. What is the cost of 1 package of each kind of bulb?Set up and solve a system of equations to answer the question.